Діагностика комплексних диссоціативних розладів. Діференційна диагностика диссоціативного розладу Блок №2. Тепер доступний в записі

Семинар Сюзетт Бун

Цей семінар є продовженням першого блоку семінару з діагностики диссоціативного розладу  Блок №1
та  присвячений Діференційний диагностиці диссоціативного розладу

Якщо Ви не змогли взяти участь в першому блоці, ви можете приєднатися зараз, але для цього вам необхідно буде ознайомитися з тим, що обговорювалося минулого разу. Для цього ви можете придбати запис першої частини (вартість 950грн або 30 євро)

Блок №1 у запису

Це є обов’язковою умовою участі! Інакше ми не зможемо прийняти вашу заявку.

Що на нас чекае на семінарі

Хронічні диссоціативні розлади (особливо диссоціативний розлад ідентичності, інші уточнені диссоціативні розлади і розлад деперсоналізації) можна вважати комплексними посттравматичними розладами.

Диссоціативні розлади складно діагностувати з наступних причин:

  1. Є багато різних визначень дисоціації, і вони не завжди ясні. Деякі клініцисти вважають дисоціацію явищем, яке існує в широкому діапазоні (від нормального до патологічного); інші вважають дисоціацію явищем, яке завжди має на увазі патологію і розділення селф.
  2. Пацієнти зазвичай не демонструють диссоціативні симптоми і намагаються їх приховувати.
  3. Існує безліч перетинів з іншими розладами, такими як комплексне ПТСР і розлади особи кластера В.
  4. Складно провести диференціальну діагностику з психозом і біполярним розладом.
  5. Основні системи класифікації (DSM і ICD) відрізняються в аспекті диссоціативних розладів.
  6. Клініцисти не отримують систематичного навчання діагностиці і лікуванню диссоціативних розладів.

 

Внаслідок недостатнього розуміння диссоціативної симптоматики такі пацієнти можуть проводити роки в медичних установах, часто з різними діагнозами, без лікування ключової проблеми. Крім того, якщо диссоціативний розлад не діагностується правильно, лікування травматичних спогадів такими методами як EMDR може бути небезпечне і може привести до декомпенсації пацієнта. З іншого боку, існує небезпека гіпердіагностики і неправдиво-позитивних результатів, оскільки і пацієнти, і терапевти іноді плутаються в симптомах.

На семінарі 30 листопада і 7 грудня фокус буде спрямований на диференціальну діагностику з особливою увагою до розрізнення диссоціативних розладів від шизофренії і психозів, розладів настрою і афективних розладів, а так само розладів особи.

В якості ілюстрацій будуть використані клінічні приклади і відеокліпи.

Увага!

Ці матеріали не входитимуть в запис семінару, тому ваша особиста присутність украй важлива для отримання повного уявлення!

Курс для призначений для психологів, психотерапевтів, психіатрів .

Умови участі

Сюзетт Бун
 

Кандидат наук, клінічний психолог і психотерапевт, що спеціалізується на лікуванні хронічної травматизации і диссоціативних розладів. Вона перевела і погоджувала голландську версію структурованого клінічного інтерв’ю для розділу DSM – IV про диссоціативні розлади ((SCID – D).

Отримала ступінь кандидата наук, захистивши дисертацію на тему “Множинний розлад особистості в Нідерландах” в 1993 р. Написала декілька книг, глав в книгах і безліч статей на тему діагностики і лікування диссоціативних розладів. Розробила повчальне керівництво для пацієнтів з комплексним диссоціативним розладом. Англійська версія цього керівництва “Як впоратися з дисоціацією, викликаною травмою” в співавторстві з Кэйти Стил (Kathy Steele, MN, CS) і Онно ван дер Хартом (Onno van der Hart, PhD) була видана у березні 2011 ( Вид-во Norton publishers).

Розробила нове напівструктуроване інтерв’ю для визначення комплексних диссоціативних розладів і симптомів, пов’язаних з травмою : “Інтерв’ю для визначення симптомів травми і дисоціації (TADS – I) “. Була розпочата апробація. Сьюзетт Бун також є співавтором нещодавно виданої книги “Лікування дисоціації, викликаній травмою. Практичний, інтегративний підхід” (“Treating Trauma – Related Dissociation, A Practical, Integrative Approach” (Steele, Boon & Van der Hart, 2017)), яка отримала письменницьку премію П’ера Жане в Міжнародному суспільстві по вивченню травм і дисоціації в 2017 р.

В даний момент працює тренером і супервізором в деяких європейських країнах. Також веде приватну практику. Є співзасновником Європейського суспільства по вивченню травм і дисоціації (ESTD) і була його першим президентом. Міжнародне Суспільство по вивченню травм і дисоціації присудило їй пам’ятну премію Девіда Кола в 1993 році, премію Мортона Принса в 1994 і президентську премію за видатні досягнення, а також статус члена в 1995 за вклад в діагностику, лікування, дослідження і навчання у сфері диссоціативних розладів. У 2009 отримала нагороду за досягнення в 2011 і письменницьку премію П’єра Жане за книгу “Як впоратися з дисоціацією, викликаною травмою. Навчання навичкам для пацієнтів і їх терапевтів”. У 2017 отримала письменницьку премію П’єра Жане як співавтор книги “Лікування дисоціації, викликаній травмою. Практичний інтеграційний підхід”.

Придбати семінар в записі

Зверніть увагу, що в записі відсутні відео з демонстрацією реальних клінічних випадків
Доступ до запису буде відкритий на 72часа
При придбанні сминара в записі сертифікат учасника не видається.
Вартість запису двох частин : 950₴

2400

.

Способи оплати

1. Через сайт в гривні;

2. Наличными в євро для Одеситів.

Незалежно від способу оплати, використайте, будь ласка, форму реєстрації.

Поділіться з друзями!


Дізнався сам- поділися з колегою! 😉