Діагностика комплексних диссоціативних розладів. Блок №1. Тепер доступний в записі

Семинар Сюзетт Бун

Хронічні диссоціативні розлади (особливо диссоціативний розлад ідентичності, інші уточнені диссоціативні розлади і розлад деперсоналізації) можна вважати комплексними посттравматичними розладами.

Диссоціативні розлади складно діагностувати з наступних причин:

  1. Є багато різних визначень дисоціації, і вони не завжди ясні. Деякі клініцисти вважають дисоціацію явищем, яке існує в широкому діапазоні (від нормального до патологічного); інші вважають дисоціацію явищем, яке завжди має на увазі патологію і розділення селф.
  2. Пацієнти зазвичай не демонструють диссоціативні симптоми і намагаються їх приховувати.
  3. Існує безліч перетинів з іншими розладами, такими як комплексне ПТСР і розлади особи кластера В.
  4. Складно провести диференціальну діагностику з психозом і біполярним розладом.
  5. Основні системи класифікації (DSM і ICD) відрізняються в аспекті диссоціативних розладів.
  6. Клініцисти не отримують систематичного навчання діагностиці і лікуванню диссоціативних розладів.

Внаслідок недостатнього розуміння диссоціативної симптоматики такі пацієнти можуть проводити роки в медичних установах, часто з різними діагнозами, без лікування ключової проблеми. Крім того, якщо диссоціативний розлад не діагностується правильно, лікування травматичних спогадів такими методами як EMDR може бути небезпечне і може привести до декомпенсації пацієнта. З іншого боку, існує небезпека гіпердіагностики і неправдиво-позитивних результатів, оскільки і пацієнти, і терапевти іноді плутаються в симптомах.

На семінарі 12 і 19 жовтня ми сфокусуємося на розпізнаванні (патологічних) диссоціативних симптомів і оцінці диссоціативних розладів.

В якості ілюстрацій будуть використані клінічні приклади і відеокліпи.


Увага! Ці матеріали не входитимуть в запис семінару, тому ваша особиста присутність украй важлива для отримання повного уявлення!


Можливість і дати проведення семінару з диференціальної діагностики зараз в процесі обговорення з професором Бун.

Цей захід призначений для психологів, психотерапевтів, психіатрів працюючих з психічною травмою усіх терапевтичних модальностей і напрямів.

Сертіфикат

Після закінчення семінару видається іменний сертифікат англійською мовою з вказівкою кількості годин.

Мова семінара

Семінар проходить англійською мовою з послідовним перекладом на російську

Вартість

 Вартість участі в двох блоках Третьої частини складае 2500 грн або 75 євро. Cумма в гривні може змінитися при підвищенні курсу євро. Евровий еквівалент залишається без змін.

Запис

Запис буде наданий усім учасникам на два тижні.

Важливо!

З міркувань конфіденційності запис зупинятиметься, коли професор Бун демонструватиме відеоматеріали сесій, тому важлива ваша особиста присутність на семінарі.

Сюзетт Бун

 

Кандидат наук, клінічний психолог і психотерапевт, що спеціалізується на лікуванні хронічної травматизации і диссоціативних розладів. Вона перевела і погоджувала голландську версію структурованого клінічного інтерв’ю для розділу DSM – IV про диссоціативні розлади ((SCID – D).

Отримала ступінь кандидата наук, захистивши дисертацію на тему “Множинний розлад особистості в Нідерландах” в 1993 р. Написала декілька книг, глав в книгах і безліч статей на тему діагностики і лікування диссоціативних розладів. Розробила повчальне керівництво для пацієнтів з комплексним диссоціативним розладом. Англійська версія цього керівництва “Як впоратися з дисоціацією, викликаною травмою” в співавторстві з Кэйти Стил (Kathy Steele, MN, CS) і Онно ван дер Хартом (Onno van der Hart, PhD) була видана у березні 2011 ( Вид-во Norton publishers).

Розробила нове напівструктуроване інтерв’ю для визначення комплексних диссоціативних розладів і симптомів, пов’язаних з травмою : “Інтерв’ю для визначення симптомів травми і дисоціації (TADS – I) “. Була розпочата апробація. Сьюзетт Бун також є співавтором нещодавно виданої книги “Лікування дисоціації, викликаній травмою. Практичний, інтегративний підхід” (“Treating Trauma – Related Dissociation, A Practical, Integrative Approach” (Steele, Boon & Van der Hart, 2017)), яка отримала письменницьку премію П’ера Жане в Міжнародному суспільстві по вивченню травм і дисоціації в 2017 р.

В даний момент працює тренером і супервізором в деяких європейських країнах. Також веде приватну практику. Є співзасновником Європейського суспільства по вивченню травм і дисоціації (ESTD) і була його першим президентом. Міжнародне Суспільство по вивченню травм і дисоціації присудило їй пам’ятну премію Девіда Кола в 1993 році, премію Мортона Принса в 1994 і президентську премію за видатні досягнення, а також статус члена в 1995 за вклад в діагностику, лікування, дослідження і навчання у сфері диссоціативних розладів. У 2009 отримала нагороду за досягнення в 2011 і письменницьку премію П’єра Жане за книгу “Як впоратися з дисоціацією, викликаною травмою. Навчання навичкам для пацієнтів і їх терапевтів”. У 2017 отримала письменницьку премію П’єра Жане як співавтор книги “Лікування дисоціації, викликаній травмою. Практичний інтеграційний підхід”.

Приобрести семинар в записи
Обратите внимание, что в записи отсутствуют видео с демонстрацией реальных клинических случаев
Доступ к записи будет открыт на 72часа
При приобретении сминара в записи сертификат участника не выдается.
950₴ 2400
Способы оплаты
1. Через сайт в гривне;
2. Наличными в евро для Одесситов.

Вне зависимости от способа оплаты, используйте, пожалуйста, форму регистрации.
Поделитесь с друзьями!
Если этот курс вам кажется полезным, расскажите о нем друзьям