Курс Сюзетт Бун Діагностика комплексних диссоціативних розладів. Блок №3 “Інтерв’ю для визначення симптомів травми і дисоціації (TADS – I) ”  Призначені нові дати : Захід відбудеться 18 і 25 Жовтня.. N.B. Цей семінар був запланован на Квітень 2022, але  скасований із-за військового вторгнення россії в Україну 24 Лютого 2022 г

Семинар Сюзетт Бун

Шановні колегі!

Запрошую прийняти участь у продовженні курса Сюзет Бун”Діагностика комплексних диссоціативних розладів. Блок №3 “Інтерв’ю для визначення симптомів травми і дисоціації (TADS -І). Якщо пам’ятаете, цей захід був скасований із-за військового вторгнення россії в Україну 24 Лютого 2022 г. Зараз ми з професором Бун знайшли можливість  призначити нові дати, тож чекаемо на вас 

18 і 25 Жовтня с 18.00 до 21.00 за Київським часом (звірити годинник можна тут)

Цей семінар є продовженням першого і другого блоків семінару з діагностики диссоціативного розладу

Якщо Ви не змогли взяти участь в перших двох блоках, ви можете приєднатися зараз, але для цього
вам необхідно буде ознайомитися з тим, що обговорювалося минулого разу. Для цього ви можете придбати запис першого і другого блоку (вартість кожній – 950
грн або 30 євро)

Це є обов’язковою умовою участі! Інакше ми не зможемо прийняти вашу заявку на участь.

Придбати в записі:

Блок №1 ( дві частини)  можна тут

Блок № 2(дві частини) тут

Третій блок присвячений напівструктурованому інтерв’ю для визначення комплексних диссоціативних розладів і симптомів, пов’язаних з травмою : “Інтерв’ю для визначення симптомів травми і дисоціації (TADS – I) “.

Хронічні диссоціативні розлади (особливо диссоціативний розлад ідентичності, інші уточнені диссоціативні розлади і розлад деперсоналізації) можна вважати комплексними посттравматичними розладами.

Диссоціативні розлади складно діагностувати з наступних причин:

1. Є багато різних визначень дисоціації, і вони не завжди ясні. Деякі клініцисти вважають дисоціацію явищем, яке існує в широкому діапазоні (від нормального до патологічного); інші вважають дисоціацію явищем, яке завжди має на увазі патологію і розділення селф.

2. Пацієнти зазвичай не демонструють диссоціативні симптоми і намагаються їх приховувати.

3. Існує безліч перетинів з іншими розладами, такими як комплексне ПТСР і розлади особистості кластера В.

4. Складно провести диференціальну діагностику з психозом і біполярним розладом.

5. Основні системи класифікації (DSM і ICD) відрізняються в аспекті диссоціативних розладів.

6. Клініцисти не отримують систематичного навчання діагностиці і лікуванню диссоціативних розладів.

Внаслідок недостатнього розуміння диссоціативної симптоматики такі пацієнти можуть проводити роки в медичних установах, часто із різними діагнозами, без лікування ключової проблеми. Крім того, якщо диссоціативний розлад не діагностується правильно, лікування травматичних спогадів такими методами як EMDR може бути небезпечне і може привести до декомпенсації пацієнта. З іншого боку, існує небезпека гіпердіагностики і неправдиво-позитивних результатів, оскільки і пацієнти, і терапевти іноді плутаються в симптомах.

В якості ілюстрацій будуть використані клінічні приклади і відеокліпи.

Увага! Ці матеріали не входитимуть в запис семінару, тому ваша особиста присутність украй важлива для отримання повного представлення!

TADS – I (Boon & Matthess, 2016) це здійснюване клініцистом напівструктуроване інтерв’ю для оцінки диссоціативних симптомів і розладів, а також інших, пов’язаних з травмою, симптомів. Це інтрев’ю відрізняється від інших напівструктурованих інтерв’ю в декількох аспектах: воно дозволяє клініцистові поставити діагноз згідно ДСМ- 5 і МКБ- 11;  воно також включає велику секцію соматоформных диссоціативних симптомів. По-друге, це інтерв’ю містить секцію присвячену іншим симптомам пов’язаним з травмою для того, щоб :  (1) розробити повнішу клінічну картину вірогідної коморбідности, включаючи симптоми ПТСР і комплексного ПТСР; (2) досягти глибшого розуміння (можливої) диссоціативної організації особистості; і (3) диференціювати комплексний диссоціативний розлад від розладів особистості і інших розладів, таких як (комплексне) посттравматичний стресовий розлад ( КПРСР), розлади настрою або психотичні розлади. І зрештою, додамо, що TADS – I спрямований на проведення відмінності між симптомами, що відносяться до розколу особистості і симптомів, які можуть торкатися інших змін свідомості.

На цьому семінарі Сюзетт Бун представить нам інтерв’ю і розповість як його використати. Важливою умовою участі є необхідність ознайомитися з попередніми блоками курсу по діагностиці диссоціативного розладу – або бути безпосереднім учасником перших двох блоків, або ознайомитися з їх змістом в записі.

Цей захід призначений для психологів, психотерапевтів, психіатрів працюючих з психічною травмою усіх терапевтичних модальностей і напрямів.

ВАЖЛИВО!

Професор Бун відмовилась від гонорару за проведення вебінару, однак символічна плата за участь все ж буде встановлена. 

Час змушує мене встановити різні умови оплати для Українців і для Громадян інших країн, країн, де немає зараз війни. Мені дуже шкода, що доводиться вдаватися  таких заходів, але на мій погляд, оскільки Українці знаходяться в ситуації більшої вітальної і економічної  нестабільності буде справедливо поступити саме так.

Громадяни рф- країни  терориста та агресора на  заходи Центру “Древо Пізнання” не допускаються. 

Додаткова інформація

Сертіфикат

Після закінчення семінару видається іменний сертифікат англійською мовою з вказівкою кількості годин.

Мова семінара

Семінар проходить англійською мовою з послідовним перекладом на українську. Перекладачка Оксана Лізак

Вартість

Вартість участі в двох блоках :

для Українців 25 євро або 1000 грн Для Громадян інших країн 50 євро або 2000 грн  Cумма в гривні може змінитися при підвищенні курсу євро. Евровый еквівалент залишається без змін. Оплата в гривні через форму сайту, її ви знайдете нижче, або через систему PayPal на адресу karine.kocharyan76@gmail.com

.

Запис

Запис буде наданий усім учасникам на два тижні.

Важливо!

З міркувань конфіденційності запис зупинятиметься, коли професор Бун демонструватиме відеоматеріали сесій, тому важлива ваша особиста присутність на семінарі.

Сюзетт Бун

 

Кандидат наук, клінічний психолог і психотерапевт, що спеціалізується на лікуванні хронічної травматизации і диссоціативних розладів. Вона перевела і погоджувала голландську версію структурованого клінічного інтерв’ю для розділу DSM – IV про диссоціативні розлади ((SCID – D).

Отримала ступінь кандидата наук, захистивши дисертацію на тему “Множинний розлад особистості в Нідерландах” в 1993 р. Написала декілька книг, глав в книгах і безліч статей на тему діагностики і лікування диссоціативних розладів. Розробила повчальне керівництво для пацієнтів з комплексним диссоціативним розладом. Англійська версія цього керівництва “Як впоратися з дисоціацією, викликаною травмою” в співавторстві з Кэйти Стил (Kathy Steele, MN, CS) і Онно ван дер Хартом (Onno van der Hart, PhD) була видана у березні 2011 ( Вид-во Norton publishers).

Розробила нове напівструктуроване інтерв’ю для визначення комплексних диссоціативних розладів і симптомів, пов’язаних з травмою : “Інтерв’ю для визначення симптомів травми і дисоціації (TADS – I) “. Була розпочата апробація. Сьюзетт Бун також є співавтором нещодавно виданої книги “Лікування дисоціації, викликаній травмою. Практичний, інтегративний підхід” (“Treating Trauma – Related Dissociation, A Practical, Integrative Approach” (Steele, Boon & Van der Hart, 2017)), яка отримала письменницьку премію П’ера Жане в Міжнародному суспільстві по вивченню травм і дисоціації в 2017 р.

В даний момент працює тренером і супервізором в деяких європейських країнах. Також веде приватну практику. Є співзасновником Європейського суспільства по вивченню травм і дисоціації (ESTD) і була його першим президентом. Міжнародне Суспільство по вивченню травм і дисоціації присудило їй пам’ятну премію Девіда Кола в 1993 році, премію Мортона Принса в 1994 і президентську премію за видатні досягнення, а також статус члена в 1995 за вклад в діагностику, лікування, дослідження і навчання у сфері диссоціативних розладів. У 2009 отримала нагороду за досягнення в 2011 і письменницьку премію П’єра Жане за книгу “Як впоратися з дисоціацією, викликаною травмою. Навчання навичкам для пацієнтів і їх терапевтів”. У 2017 отримала письменницьку премію П’єра Жане як співавтор книги “Лікування дисоціації, викликаній травмою. Практичний інтеграційний підхід”.

Реєстрація і оплата

для Українців 25 євро або 1000 грн

Для Громадян інших країн 50 євро або 2000 грн 

Щоб  зареєструватися на вебінар та спалтити, оберить будь ласка одну з двох червоних кнопк з відповідною сумою

Cумма в гривні може змінитися при підвищенні курсу євро. Евровый еквівалент залишається без змін. Оплата в гривні через форму сайту, її ви знайдете нижче, або в евро через систему PayPal на адресу karine.kocharyan76@gmail.com

Способи оплати

1. Через сайт в гривні;
2. Через систему PayPal в евро на адресу  karine.kocharyan76@gmail.com

Дізнався сам- поділися з колегою! 😉

Поділіться з друзями, буд ласка, якщо вважаете цей захід корисним!