Онлайн тренінг Френка Коррігана для Українських колег : “Глибоке періоріентування мозку (DBR) : зцілення емоційного шоку, порушення прихильності або іншого травматичного досвіду”. Відбувся 17 Березня 2022

17 Березня 2022  відбувся онлайн тренінг Френка Коррігана для Українських колег : “Глибоке періоріентування мозку (DBR) : зцілення емоційного шоку, порушення прихильності або іншого травматичного досвіду”.

Його, доктор Корріган, запропонував провести безкоштовно на підтримку Українських фахівців, що надають допомогу людям потерпілим від військової агресії росії. Тренінг пройшов замість запланованого ще в мирний час, вступного семінару :”Травма і дисоціація : роль середнього мозку в симптомах і терапії” – по посиланню ви знайдете більше інформації про метод DBR- терапії. Цей семінар  мав пройти 19 Березня.

Окрім теоретичного супроводу, Френк запропонував короткий практичний супровід, фахівців які захочуть застосовувати нові навички і знання на практиці – по попередніх домовленостях, чіткості і конкретики доки немає, на жаль, планується створити декілька малих груп до 8 учасників, які супроводжуватися  спеціалістами – волонтерами, що мають досвід роботи в DBR модальність

Френк Корріган Frank Corrigan

Почав своє навчання психіатрії в 1977. З 1985 по 2018 був психіатром-консультантом в NHS – Національній Службі Охорони здоров’я Шотландії, а останнім часом частково зайнятий як фахівець з психотерапії травми. Зараз, доктор Корріган має приватну практику в Глазго і спеціалізується на комплексній травмі і диссоціативних розладах. Є членом Королівського Коледжу Психіатрів (FRCPsych) і Генеральної Медичної Ради (GMC). Він акредитований фахівець-практик і консультант в Асоціації EMDR (Europe) Approved Consultant), завершив тренінг по Сенсомоторній Психотерапії Травми в 2010 році, і раніше був затверджений як супервізор і тренер в області Комплексної Ресурсної Моделі (Comprehensive Resource Model (CRM)) для терапії розладів комплексної травми. 

Доктор Корріган висококваліфікований Консультуючий Психіатр і Нейробіолог з більш ніж тридцятирічним клінічними і академічним досвідом в різних сферах психічного здоров’я. Він поєднує свій багатий клінічний досвід з дослідженнями в області нейробиологии травми і її участі в основних психіатричних розладах. Його дослідження широко розкривають взаємозв’язок між нейробиологией афектів і наукою терапії (реабілітації). Ґрунтуючись на своєму винятковому розумінні мозку, його робота привносить внутрішній і зовнішній емпіризм до ряду гіпотез, які запрошують нас переосмислити діалог між терапевтом і клієнтом у рамках контексту нервової системи. Його робота пропонує нам нові шляхи для роздумів про те, як нервова система організовується в стосунках, що допомагає в розумінні деяких наших клієнтів з історіями травми, які застряють як в терапії, так і в житті.

Упродовж усієї своєї кар’єри, доктор Корріган, досліджував інноваційні методи роботи з травмою і важкими диссоціативними розладами разом з іншими складними проблемами психічного здоров’я. Прагнення до розуміння наслідків травми, що розгортаються, на системи мозку, що розвиваються, привело Доктора Коррігана до необхідності отримати розширений тренінг в різних психотерапевтичних підходах і техніці.

 

Короткий огляд тренінгу

Цей тренінг пропонує учасниками можливість зрозуміти ключову роль системи середнього мозку в травматичних переживаннях,  які мають клінічні наслідки. Акцент зроблений на шоці прихильності, який може бути  минулим або недавнім і несприятливими обставинами на ранніх етапах життя. Відмінність між мозковими зв’язкам при шоці і зв’язками при афективною і захисною реакцією лежить в основі клінічного підходу Глибокій периориентации мозку DBR

DBR – метод переробки травматичних спогадів, разившийся з розуміння послідовності стимулу-відповіді у верхніх відділах ствола головного мозку і використовує це у такий спосіб, який знижує ризик затоплення або дисоціації. Відстежування послідовностей, грунтованих на знанні того, як вони виникають психологічно, активують процес зцілення, який оптимально, пропонує повний дозвіл клінічних наслідків травматичного досвіду.

DBR також може бути корисний в тих випадках, коли потреби прихильності суперечливі із-за несприятливого досвіду. Приміром, коли здатність орієнтуватися у бік зв’язку одночасно запускає імпульс віддалиться, часто з розвитком негативних афектів, прагнення до зв’язку зі значимими іншими, вступають в протиріччя на такому рівні, який в розмовній терапії не доступний.

Ключові результати навчання

  • Розвиток розуміння нейроанатомії і нейропсихологии системи реагування на загрозу і несприятливі обставини в середньому мозку, вищі частини ствола головного мозку.

  •  Бути здатним простежити глибокі наслідки які виникли так швидко, що можна розпізнати тільки їх подальший эффект- дочекатися доки повне опрацювання цих наслідків произойет

  • Визначати і розрізняти основні компоненти психологічних наслідків суперечливих орієнтаційних патернів, що лежать в основі, в реляційних зв’язках

Програма тренінга на 17 Березня 2022

10.00 – 10.55 Вступ до  в теорії DBR, частина 1

10.55 – 11.00 перерва

11.00 – 11.10 Групова вправа “The Where Self”»

11.10 – 11.45 Вступ до  в теорії DBR, частина 2

11.45 – 12.00 перерва

12.00 – 12.45 Демонстрація 1

12.40 – 13.00 Q & A запитання та відповіді

13.00 – 14.00 Обідня перерва

14.00 – 14.55 Демонстрація 2

14.55 – 15.00 перерва

15.00 – 15.15 Q & A запитання та відповіді

15.15 – 15.30 Групова вправа “: “The Where Self in connection”

15.30 – 16.15 Демонстрація 3

16.15 – 16.30 перерва

16.30 – 17.00 Обзор O-T-(Shock)-A sequence(послідовність)

17.00 – 17.30 Q & A запитання та відповіді

17.30 – 17.45 Групова вправа: “The Where Self looks inwards towards the Proto Self”

 

Вхід вільний!

Мова семінару англійська, з послідовним перекладом українською мовою.

Наша перекладачка Оксана Лізак

Запис вівся.