Переслідуване Селф: розуміння і лікування дисоціації, викликаної травмою, з акцентом на роботі з диссоційованми частинами Курс Онно Ван Дер Харта.  Доступний в записі

Курс Онно ван дер Харта

Травматичні переживання можна розглядати як точки розлому, що розділяють особу на диссоціативні частини, що функціонують в повсякденному житті (ПНЧ), і диссоціативні частини, застряглі в моменті травми (ЭЧ). Чим раніше сталася травматизация – що часто включає травму прихильності, що поєднується з емоційним, фізичним і сексуальним насильством, – і чим частіше і інтенсивніше вона повторюється, тим складніше стає дисоціація особи, і тим очевидніше, що необхідним лікуванням в цьому випадку є фазово-орієнтована терапія, спрямована на збільшення інтеграційної здатності пацієнта.

В принципі, фазово-орієнтоване лікування складається з трьох циклічних фаз:

(1) стабілізація, усунення симптомів і навчання навичкам;

(2) лікування травматичних спогадів;

(3) ре-інтеграція особи і реабілітація.

У клінічній практиці складних випадків ці фази зазвичай чергуються одна з одною. Терапія повинна включати чітко певні терапевтичні стосунки, грунтовані на співпраці; систематичний, але гнучкий план подолання різних фобій, що підтримують дисоціацію особи; продумане застосування системного підходу, включаючи роботу з диссоційованими частинами – також в лікуванні травматичних спогадів.

Цей курс, зокрема, присвячений труднощам в роботі у Фазі 1 з певними диссоціативними частинами, включаючи уникнення дорослими частинами ігнорованих дитячих частин (також довербальных частин), ворожих частин, а також частин, що імітують і ідеалізують злочинця, і конфліктам між частинами, що заперечують насильство, і частинами, застряглими в травмі.

 

Після навчання учасники зможуть:

1.Розуміти природу дисоціації особи, викликаної травмою, як крайню форму не-освідомлення.

2.Бачити основні відмінності між імовірно нормальними диссоціативними частинами (ІНДЧ) і емоційними частинами (ЭЧ) і розуміти життєво важливу роль різних диссоціативних частин в контексті особистості пацієнта.

3.Розуміти, як різні фобії підтримують дисоціацію особистості, і як їх здолати у рамках фазово-орієнтованого лікування.

4.Розуміти, як використати терапевтичні стосунки, ґрунтовані на співпраці, щоб допомогти пацієнтові усвідомити, прийняти і встановити взаємодію з цими частинами.

5.Розвинути системний підхід в роботі з цими частинами, включаючи дитячі частини (також довербальні частини), ворожі і імітуючі/ ідеалізуючи злочинця частини.

6.Викорисовувати терапевтичні підходи, які звертаються до здатності пацієнта уявляти.

7.Усвідомлювати специфічну взаємодію між диссоціативними частинами в складній роботі по інтеграції травматичних спогадів.

8.Розуміти процеси, включені в злиття диссоціативних частин і уніфікацію особистості

 

Цей захід призначений для психологів, психотерапевтів, психіатрів працюючих з психічною травмою усіх терапевтичних модальностей і напрямів.

Додаткова інформація

Сертіфикат

Після закінчення семінару видається іменний сертифікат англійською мовою з вказівкою кількості годин.

Мова семінару

Семінар проходить англійською мовою з послідовним перекладом на російську

.

Вартість

Вартість участі в повному курсі (7 вебинаров) – за умови ранньої реєстрації до:

  • 12.2021: 4800 гривень (150 євро)
  • с12.2021 по 01.01.2022 : 5600 гривень (175 євро)
  • с01.2022 : 6500 гривень (200євро)

Зараз можна придбати курс в записі

Запис курсу (7 вебинаров) -предоставляется зі знижкою і складає 4000 ₴ еквівалент 100 євро( ціна в гривні може бути зміненої)

Доступ до запису буде відкритий на 2 місяці

При придбанні семінара в записі сертифікат учасника не видається

Запис

Запис буде наданий усім учасникам на два тижні.

Важливо!

З міркувань конфіденційності запис зупинятиметься, коли професор Ван Дер Харт демонструватиме відеоматеріали сесій, тому важлива ваша особиста присутність на семінарі.

Онно ван дер Харт

 Паст-президент Міжнародного співтовариства дослідження травматичного стресу (ISTSS), дійсний член Американської Асоціації клінічного гіпнозу.

Заслужений професор психопатології хронічної травматизации в департаменті клінічної психології в Університеті Утрехта (Голландія). Психолог, психотерапевт до 2017 року веде приватну практику в Амстелвиине, Голландія.

Є фахівцем з праць Жане і був консультантом і супервізором в питаннях дисоціації, викликаної травмою.

Перебував в редкционій колегії деяких наукових журналів, опублікував багато книг в області травми і дисоціації, втрати і горювання, автор більше 100 статей в наукових журналах, що рецензуються.

Є володарем безлічі нагород за свої клінічні і опубліковані роботи

Програма курса

19 січня – 9 лютого 2022 г.

19 січня, 17:00–18:45

Розуміння дисоціації, викликаної травмою

Дисоціація особистості, викликана травмою, включає порушення інтеграційної здатності, при якому переживання не інтегруються повністю в особу як в ціле. Таким чином, йдеться про рівні інтеграції, включаючи рівень усвідомлення. Дисоціація, викликана травмою, включає не-освідомлення, яке підтримується наявністю різних диссоціативних частин особи.

22 січня, 11:00–12:45

Диссоціативні частини, причина їх появи і їх прояву

Розрізнення між диссоціативними частинами особистості, що в основному передаються через (мотиваційні) системи дій в повсякденному житті, і тими частинами, які переважно передаються через системи захисних дій і які застрягли в моменті травми; визначення їх проявів в позитивних і негативних диссоціативних системах; необхідність адекватного скринінгу, діагностики і оцінки

26 січня, 17:00–18:45

Детальніше про діагностику і оцінку; рамки і план лікування

Природа терапевтичних стосунків; принципи фазово-орієнтованого лікування, зокрема, подолання фобій, що підтримують дисоціацію особистості, таким чином перешкоджаючи інтеграції особистості і втручаючись в адаптивне функціонування; з акцентом на подолання фобій диссоціативних частин.

29 січня, 11:00–12:45

Подолання фобій диссоціативних частин (продовження)

Розробка системного підходу в роботі з диссоціативними частинами: сприяння прийняттю і співпраці між диссоціативними частинами; використання певних симптомів як точок входу; використання уяви, наприклад, внутрішнє місце зустрічі і внутрішнє безпечне місце.

2 лютого, 17:00–18:45

Подолання фобій диссоціативних частин (продовження)

Акцент на подолання фобій дитячих частин, включаючи довербальні; дослідження опору; допомога особовій системі в тому, щоб прийняти і потурбуватися про них; іноді це включає створення уявної ідеальної батьківської фігури.

5 лютого, 11:00–12:45

Подолання фобій диссоціативних частин (продовження)

Акцент на подоланні фобій ворожих і імітуючих злочинця частин і сприяння тому, щоб вони стали позитивно-залученими союзниками в терапії; ця важка робота часто вимагає довгострокової співпраці пацієнта і терапевта.

9 Лютого, 17:00–18:45

Подолання фобій диссоціативних частин (продовження)

Робота з ключовою проблемою часто амбивалентных стосунків з батьками, в даному випадку – злочинцями, делегованою частинам, що заперечують насильство і ідеалізують злочинця, а також частинам, що ненавидять їх і зберігають травматичні спогади про насильство; подальша робота по подоланню фобій травматичних спогадів і завчасному відвертанню ситуації, коли інтеграція травматичних спогадів (робота Фази 2) викликає ретравматизацию і надалі порушує інтеграційну здатність пацієнта.

Методи навчання:

Міні-лекції, відео-презентації сесій, наочний матеріал, питання і відповіді.

Семінар проходив з 19 Січня 2022 по 9 Лютого 2022

Вашій увазі пропонуємо декілька відео-фрагментів курсу :

   

Придбати курс Онно Ван Дер Харта

 “Переслідуване Селф: розуміння і лікування диссоциаци, викликаною травмою, з акцентом на роботі з диссоціативними частинами” в записі (7 відео)

Зверніть увагу, що в записі відсутні відео  з демонстрацією реальних клінічних випадків, проте, з дозволу Ведучого, в записі залишені документальні відео

Доступ до записів буде відкритий на 2 місяці

При придбанні сминара в записі сертифікат учасника не видається.

Вартість запису :

6500₴  

4000₴

 

Способи оплати


1. Через сайт в гривні;
2. Наличными в євро для Одеситів.Незалежно від способу оплати, використайте, будь ласка, форму реєстрації.

Дізнався сам- поділися з колегою! 😉

Поділіться з друзями, буд ласка, якщо вважаете цей захід корисним!